Imprezy

ODKRYJ PODWODNY ŚWIAT

nurkowanie a rosa

TURNIEJ WOLA CUP 2012-Hala Reduta

W dniach 9-11 listopada w hali OSiR Wola przy ul. Redutowej 37 odbył się 26 Międzynarodowy Turniej Siatkówki Młodzieżowej Wola-Cup 2012. W zawodach uczestniczyły 32 zespoły z czterech krajów: Austrii, Niemiec, Słowacji i Polski. Uroczystego otwarcia turnieju dokonal zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola, Mieczysław Zmysłowski. Obecni byli także: dyrektor OSiR Wola Bartosz Kusior, Przewodniczący Komisji Sportu Rady Dzielnicy Wola Marek Backiel. Zespół sportu na Woli reprezentował kierownik Wiesław Kwiatkowski, UMKS MOS Wola Krzysztof Zimnicki oraz dyrektor  MOS Wola Paweł Wasilewski, natomiast Gimnazjum nr 48 dyrektor, Marzena Małaszkiewicz. W kategorii młodzików zwyciężyli siatkarze MOS Wola. Nagrody wszystkim zespołom wręczał poseł na Sejm Rzeczypospolitej, Michał Szczerba, który jest sympatykiem siatkówki i obserwował z zaciekawieniem w całości obydwa mecze finałowe, w towarzystwie radnego Dzielnicy Wola p. Adama Hacia.

wola cup 1

MISTRZOSTWA POLSKI KARATE FUDOKAN

karate fudokan

III BIEG GŁÓWNY WOMEN'S RUN WOLA

27 października2012 r. w Lasku na Kole, na warszawskiej Woli odbył się III Bieg Główny Women’s Run Wola. Bieg był formą podsumowania sezonu biegowego Women's Run dla osób uprawiających bieganie rekreacyjnie. W imprezie udział wziął przedstawiciel Zarządu Dzielnicy Wola Pan Mieczysław Zmysłowski – Zastępca Burmistrza Dzielnicy. Podsumowanie imprezy biegowej miało miejsce w hali sportowej „Koło” Ośrodka Sportu i Rekreacji Wola, gdzie wszystkie uczestniczki biegu otrzymały medale okolicznościowe, natomiast trzy najlepsze zostały uhonorowane statuetkami. 

PZU MISTRZOSTWA POLSKI NA HALI KOŁO

W dniach 10 -11 listopada 2012 w Hali Sportowej "Koło" w Warszawie, przy ulicy Obozowej 60, odbyły się PZU Mistrzostwa Polski we Wspinaniu Sportowym Seniorów i Młodzieżowców oraz Puchar Teleekspresu dla Amatorów.Więcej informacji na stronie: www.obozowa.waw.pl

III BIEG GŁÓWNY O PUCHAR BURMISTRZA

00000000

27 października w Lasku na Kole, na warszawskiej Woli odbył się III Bieg Główny Women’s Run Wola. Bieg jest formą podsumowania sezonu biegowego Women's Run i przewidziany jest dla osób uprawiających bieganie rekreacyjnie. W biegu wezmą udział głównie zarejestrowane uczestniczki programu Women’s Run. Jedną z atrakcji towarzyszących biegowi była wizyta mobilnego centrum adidas, czyli adidas Running Spot. Wszyscy pasjonaci biegania mieli okazję skorzystać z porad fachowców adidasa i wykonać profesjonale badanie biomechaniki stóp adidas Footscan®. Do udziału w biegu organizatorzy zaprosili wszystkie mieszkanki Warszawy i okolic, wraz z rodzinami. Bieg i cały program zachęcił przede wszystkim do aktywnego spędzania czasu..Więcej informacji na www.womensrun.pl.  

BASEN PRZYJAZNY MALUCHOM -NOWA FALA

certyfikat basenu przyjaznego maluchom

KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET NA HALI KOŁO

Rada i Zarząd Dzielnicy Wola przy współpracy Warszawskiego Klubu Taekwon-do zorganizowali  na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. System samoobrony zaprojektowany jest dla kobiet od 18. do 50. roku życia. Szkolenie rozpoczynało się od nauki rozpoznawania sytuacji zagrożenia i unikania ich, treningu pewności siebie i zachowania przy spotkaniu z napastnikiem. Uczestniczki uczyli się reagować stosownie do poziomu zagrożenia i w miarę postępów – rozwiązywania konfliktów poprzez fizyczną i słowną samoobronę. Zajęcia odbywały się w soboty, godz. 9.00–10.30, w hali sportowej „Koło” przy ul. Obozowej 60. 

sk

IFAA GREAT SHOW NA HALI KOŁO

 

a ifaa greatshow2013

Międzynarodowa Konwencja Fitness IFAA GREAT SHOW + AQUA FUN odbyła się w dniach 13-14 października br. w Warszawie, a 13 października na Hali Koło przy ul. Obozowej 60 .  Łączyła ona nowoczesną edukację z dobrą zabawą. Poznaliśmy najnowsze trendy w metodyce, treningu, muzyce fitness. Tutaj debiutowali nowi młodzi prezenterzy. Konwencji towarzyszyła wystawa sprzętu, odzieży, muzyki i odżywek fitness.W programie Konwencji IFAA Great Show odbyły się 24 lekcje z czołówką zagranicznych i polskich prezenterów. Oprócz dużego wyboru lekcji step i dance aerobic w stylach house, afro, latino, hip hop, dancehall, jazz, zaproponujemy Aerobox, Zdrowy Kręgosłup, Vinyasa Power Jogę, Pilates. Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu treningami wzmacniającymi i funkcjonanymi, przygotowano - w nowej, większej hali - wybór lekcji Power Dumbell, IFAA Kettlebell Workout, SpeedballSM Fitness, Flexi Bar, XCO Trainer i inne. Uzupełnieniem programu były sesje TRX Training na podwieszonych taśmach. Podczas IFAA GREAT SHOW poznaliśmy także Master Instructora IFAA Poland 2012.

Szczegóły : http://www.ifaa.pl/zapowiedzi/390-1314-padziernika-ifaa-great-show-a-aqua-fun-2012.html

.plakat ifaa greatshow 2012

II EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA MAŁEGO PŁYWAKA

W dniu 15.09.2012 r. na Pływalni Nowa Fala odbyła się lekcja pokazowa, zajęć dla dziennikarzy, przed II edycją Ogólnopolskiego Tygodnia Małego Pływaka, organizowanego w ramach akcji "Pływajcie zdrowo – resztą zajmie się Huggies Little Swimmers". Na 50 pływalniach przyjaznych maluchom, które biorą udział w akcji, wykwalifikowani instruktorzy prowadzili nieodpłatne zajęcia dla maluszków i ich rodziców, ucząc jak ciekawie i aktywnie, a przede wszystkim bezpiecznie, spędzać czas z dzieckiem w wodzie. Szczegółyhttp://www.plywajciezdrowo.pl/

logo plywajcie zdrowo 3

baner projekt wersja 2x3 z www

plakat senior 2014

fitf-or-life

reduta mini plakat siownia

HONORUJEMY KARTY

naklejka modego warszawiaka

multisport kids

multisport plus

multi sport cllasic 

karta-multiactive-benefit

ffffffffffffff

fit sport karta

fitflex karta1

oksystemlogo wwww

 bip logo pomn1 grad

 

         OFERTA

maszyna bogusia2

 NA KONSERWACJĘ BOISK

 

478o