Imprezy

XV TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY

W dniach 26, 27, 28 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej Nr 26 odbył się XV Otwarty Turniej Piłki Mini Siatkowej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola m. st. Warszawy. Turniej ten po 4 letniej przerwie powrócił do szkoły w nowej formule. To szkolne widowisko sportowe idealnie wpisuje się w Projekt systemu szkolenia siatkarskiego „Wolska siatkówka” – „od malucha do seniora”.  W majowym turnieju brało udział 130 młodych sportowców: 17 zespołów dziewczęcych i 16 zespołów chłopięcych. Medale, dyplomy  i słodkie upominki wręczali: Pan Bartosz Kusior Dyrektor OSiR m.st. Warszawy dla Dzielnicy Wola i pan Paweł Prusik Dyrektor SP nr 26.

 

DZIEŃ DZIECKA NA HALI REDUTA

Dzie Dziecka 2014 Hala Reduta

DZIEŃ DZIECKA NA NOWEJ FALI

Dzie Dziecka 2014 Nowa Fala

DZIEŃ DZIECKA NNA PŁYWALNI FOKA

DZIEN DZIECKA

DZIEŃ MATKI NA NOWEJ FALI

Dzie Matki  2014 Nowa Fala 2

DZIEŃ MATKI NA HALI REDUTA

dzien matki reduta

OTWARCIE SEZONU WIOSLARSKIEGO

W dniu 17 maja 2014r. miało miejsce uroczyste otwarcie 136 Sezonu Sportow- Turystycznego w Warszawskim Towarzystwie Wioślarskim .Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w Kościele Św. Trójcy na Solcu. Po jej zakończeniu spotkanie kontynuowano na przystani przy ul. Zaruskiego. W imprezie uczestniczył m.in Pan Marek Sitarski - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola oraz Pan Bartosz Kusior- Dyrektor OSIR WOLA. Zawodnicy reprezentujący Towarzystwo to multimedaliści Mistrzostw Świata, Europy oraz Polski. W WTW działają sekcje: wioślarska, kajakarska, żeglarska oraz snowboardowa. Towarzystwo jest inicjatorem akcji Wioślarski Tytan Warszawy 2014, której celem jest aktywizacja stołecznej młodzieży gimnazjalnej do trenowania wioślarstwa.Wiecej informacji na stronie : www.wtw.waw.pl

TURNIEJ "ZERÓWKA NA MEDAL"

W dniu 28 maja 2014r. dla dzieci z klas „0” w Szkole Podstawowej Nr 26 w Warszawie przy ul. Miedzianej 8, po raz drugi dla dzieci z klas „0” odbył się turniej pn. „Zerówka na medal”. Udział w nim wzięły dzieci z wolskich szkól podstawowych nr: 26; 63; 132; 148; 166; 222 i 225. Zmaganiom najmłodszych zawodników przyglądało się liczne grono rodziców i dzieci z młodszych klas szkół wolskich oraz Pan Marek Sitarski - Zastępca Burmitrza Dzielnicy Wola , Pan Bartosz Kusior - Dyrektor OSIR Wola oraz Pan Wiesław Kwiatkowski - Kierownik Zespoły Sportu i Rekeracji Dzielnicy Wola. Dla uczniów najlepszych szkół były przygotowane nagrody: pamiątkowe koszulki z logo turnieju, słodycze, medale i nagrody rzeczowe, które wręczał Pan Paweł Prusik Dyrektor Szkoły.

 

XVIII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU SPRAWNI RAZEM NA PŁYWALNI DELFIN

W dniach 16-18 maja 2014 odbyły sie XVIII OTWARTE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU " Sprawnych Razem"  Była to impreza organizowana przez Zespół Szkół Specjalnych nr 63 w Warszawie oraz Związek Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” i ma rangę XVIII Mistrzostw Polski dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęła Pani Prezydent - Hanna Gronkiewicz Waltz. Zawody odbyły się na basenie Delfin przy ul. Kasprzaka 1/3 należącym do OSiR Wola. 

sprawni razem 2014

Women's Run 2014

W sobotę 26 kwietnia 2014r. rozpoczęły się treningi dla pań w ramach programu Women's Run. Pomimo deszczowej pogody na treningu stawiły się najwytrwalsze panie, które przez cały ubiegłoroczny sezon biegały razem z trenerem Dariuszem Wieczorkiem po Lasku na Kole. Tegoroczny sezon otworzyła Pani Ewa Statkiewicz Przewodnicząca Rady Dzielnicy Wola oraz Pan Marek Sitarski Z-ca Burmistrza Dzielnicy Wola. Razem życzyli paniom dobrej zabawy, wytrwałości w treningach i lepszej pogody. Treningi z cyklu Women's Run bedą się odbywały co tydzień w sobotę o godz. 10.00, a ostatni treng sezony 2014 w ostatnią sobotę października. Zbiórka zawsze przed halą sportową "Koło" przy ul. Obozowej 60.

baner projekt wersja 2x3 z www

HONORUJEMY KARTY

naklejka modego warszawiaka

multisport kids

multisport plus

multi sport cllasic 

karta-multiactive-benefit

ffffffffffffff

fit sport karta

fitflex karta1

oksystemlogo wwww

 bip logo pomn1 grad

 

         OFERTA

maszyna bogusia2

 NA KONSERWACJĘ BOISK

 

478o