Imprezy

IV SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW NA HALI KOŁO

07 czerwca 2013 roku w godz. 10.00 – 13.00 w hali sportowej „Koło” w Warszawie przy ul. Obozowej 60 odbyła się po raz czwarty „Olimpiada Przedszkolaka”.Wszystkich powitali Pani Agnieszka Januszyk Dyrektor Przedszkola Nr 50 i Pan Wiesław Kwiatkowski Kierownik Zespołu Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Po powitaniu, dzieci rozpoczęły udział w licznych konkurencjach sportowych, które były dla nich przygotowane. We wszystkich konkurencjach sportowych zawodnicy mogli wykazać się swoimi umiejętnościami. Ale najwięcej zabawy dostarczyła konkurencja – przeciąganie liny.Nagrody, puchary, medale wręczali Pan Marek Sitarski Z-ca Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Pan Wiesław Kwiatkowski Kierownik Zespołu Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Wola m.st. Warszawy i Pan Bartosz Kusior Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola.

DZIEŃ DZIECKA NA FALI

 fotki  dzien dziecka nowa fala

 

 

dzien dziecka 2013-2

 

KING DIAMOND HALA KOŁO -29 MAJA 2013R-

KING DIAMOND - 29 maja 2013 roku - HALA "KOŁO" Ul. Obozowa 60 Warszawa

Legenda heavy metalu - King Diamond na jedynym koncercie w Polsce! To wielki powrót jednego z najbardziej kontrowersyjnych muzyków na świecie i jego pierwsza trasa od ponad sześciu lat!

Szczczegóły: www.progresja.com

 

kingdiamond poster

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W PŁYWANIU "SPRAWNI RAZEM "

W dniach 18-19 maja 2013 roku, w ramach programu Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne, w Warszawie odbyły się Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu „Sprawnych Razem”. Była to impreza organizowana przez Zespół Szkół Specjalnych nr 63 w Warszawie oraz Związek Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” i ma rangę XVII Mistrzostw Polski dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Wojewoda Mazowiecki- pan Jacek Kozłowski. Zawody odbyły się na basenie Delfin przy ul. Kasprzaka 1/3 należącym do OSiR Wola. Udział w nich wżieło 70 zawodników i zawodniczek z dziewięciu województw.

ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY NR 234

W dniu 18.04.2013r. na Pływalni Foka przy ul. Esperanto 5, odbyły się międzyszkolne " Zawody pływackie o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 234 im. Juliana Tuwima ". Imprezę otowrzyli  Pani Hanna Krupa - Dyrektor Szkoły nr 234 oraz Pan Bartosz Kusior - Dyrektor OSIR WOLA. Nagrody dla zwycięzców wręczał osobiście  Pan Marek Sitarski - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola. W imprezie uczestniczył również Pan Wiesław Kwiatkowski - Kierownik Zespołu Sportu i Rekeracji dla Dzielnicy Wola. Do rywalizacji stanęły szkoły: Szkoła Podstawowa 234 im. Juliana Tuwima, Szkoła Podstawowa 25 im.Komisji Edukacji Narodowej, Szkoła Podstawowa 132 im. Sondora Petofiego, Szkoła Podstawowa nr 238 im.Christo Botewa  oraz Szkoła Podstawowa nr 63 im.Zawiszy Czarnego. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa nr 25 im.Komisji Edukacji Narodowej. Serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

 

DZIEŃ OTWARTY NA HALI REDUTA- 14.04.2013R.

dzien otwarty reduta

zaproszenie

DZIEŃ ŚWISTAKÓW DWÓCH

zimo precz

CYKL WYKŁADÓW PUBLICZNYCH OLE NYDAHLA

W dniach 6-7 kwietnia 2013r.odbył się  na Hali Koło Cykl Wykładów

Publicznych OLE NYDAHLA.Wykłady były publiczne i nie była wymagana rejestracja .

Więcej informacji na stronie: kurs.buddyzm.pl

 

plakat buddyzm


 

DEBATA O BEZPIECZEŃSTWIE NA WOLI

W poniedziałek 18 marca w hali „Koło” przy ul. Obozowej odbyła się druga z cyklu 19 warszawskich debat poświęconych bezpieczeństwu w dzielnicach. Na Wolę przyjechały z tej okazji najważniejsze osoby odpowiedzialne za sprawy związane z bezpieczeństwem w stolicy: Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Mirosław Schossler ze swoim Pierwszym Zastępcą inspektorem Michałem Domaradzkim, Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy Jacek Wojciechowicz, Dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Ewa Gawor, Komendant Straży Miejskiej Zbigniew Leszczyński oraz Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, który brał udział w podobnych debatach na terenie całego województwa mazowieckiego. Na takim spotkaniu nie mogło zabraknąć Burmistrz Woli Urszuli Kierzkowskiej oraz szefów naszych wolskich służb: Komendanta Rejonowego Policji inspektora Krzysztofa Krzyżanowskiego i Naczelnika IV Oddziału Terenowego Staży Miejskiej Artura Jakubiaka.Z przestawionych licznie przybyłym mieszkańcom – na sali było niemal 200 osób – prezentacji wynika, że przestępczość na Woli systematycznie, nieznacznie, ale jednak spada. Szczególnie w obszarach najpoważniejszych przestępstw, co jest krzepiące. Do najczęstszych zdarzeń trzeba zaliczyć kradzieże, włamania i kradzieże samochodów. Straż Miejska rejestruje najwięcej zgłoszeń dotyczących nieprawidłowego parkowania, te problemy koncentrują się przede wszystkim w rejonie Mirowa i Muranowa. Wiele jest także interwencji dotyczących osób nietrzeźwych.Mieszkańców interesowały kwestie koordynacji pracy służb: pogotowia, straży pożarnej i policji, uruchomienia w pełnym zakresie numeru 112 oraz identyfikacji adresu osoby dzwoniącej, zgłaszającej potrzebę interwencji. Wojewoda Mazowiecki zapewnił, że prace zmierzające do wprowadzenia jednego numeru alarmowego są bardzo zaawansowane oraz, że system, który powinien działać w najbliższym czasie, będzie wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania. Większość pytań i problemów zgłaszanych przez mieszkańców dotyczyła spraw porządkowych, problemów z blokowaniem ulic i budynków przez nieprawidłowo zaparkowane samochody, braku reakcji na wcześniej zgłaszane sprawy, problemów, jakie sprawiają osoby nietrzeźwe.Szczególne wyrazy uznania należą się uczniom wolskich szkół, którzy przygotowali wystawę prac plastycznych, związanych z tematem bezpieczeństwa. Kolorowe rysunki, plakaty i kolaże zrobiły wielkie wrażenie na gościach i mieszkańcach przybyłych na debatę. Na prośbę Komendanta Stołecznego Policji prace z Woli będą towarzyszyły także kolejnym debatom w innych dzielnicach.

 

ŚWIATOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH

ws-2013-bannerW dniach 9-10 marca 2013 roku w Hali Sportowej "Koło" przy ul. Obozowej 60 w Warszawie  odbyła się Światowa Wystawa Kotów Rasowych.Wszystkie informacje o wystawie,  cennik, warunki weterynaryjne itd. na stronie PZF:  https://www.pzf.pl/pl/wystawy.ZAPRASZAMY

ws-13-plakat www2013-03-wcf-world-show-banner

baner projekt wersja 2x3 z www

plakat senior 2014

fitf-or-life

HONORUJEMY KARTY

naklejka modego warszawiaka

multisport kids

multisport plus

multi sport cllasic 

karta-multiactive-benefit

ffffffffffffff

fit sport karta

fitflex karta1

oksystemlogo wwww

 bip logo pomn1 grad

 

         OFERTA

maszyna bogusia2

 NA KONSERWACJĘ BOISK

 

478o